Programová nabídka DVPP

Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky je orientační a bez uvedení termínů. Ty budou doplněny postupně. Na akce bude upoutávka na webu nebo bude zaslána pozvánka na školy v Karlovarském kraji. Pro závazné přihlášení prosím klikněte na odkaz Přihláška.

NázevMetodika výuky anglického jazyka - Systems
Datum11. 5. 2018
Místo konáníGymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
PopisDruhý ze dvou seminářů zaměřených na metodiku výuky AJ je vhodný nejen pro učitele začínající, ale i pro zkušené angličtináře, kteří si mohou formou workshopu předat zkušenosti s osvědčenými aktivitami z vlastní praxe a získat neotřelé nápady od ostatních účastníků.

Cílovou skupinou jsou učitelé anglického jazyka na 2. stupni základních škol a učitelé anglického jazyka na středních školách.
Minimální požadovaný stupeň jazykových znalostí angličtiny pro účast na semináři je A2.
Účastníci se naučí, jak dělat efektivní přípravy, jak efektivně vyučovat jednotlivé jazykové systémy, jak využívat znalostí, které již žáci mají.

Zatímco první část semináře je zaměřena na efektivní metody výuky gramatiky v angličtině (guided discovery sheet, fáze vyučovacího procesu a účelné procvičování), druhá část se bude věnovat efektvní výuce slovní zásoby (fáze ve výuce, concept checking question...).
Na závěr proběhne tradiční "burza dobrých nápadů", ve které se lektor i sami účastníci podělí o své nápady, případy dobré praxe a tipy do výuky cizího jazyka s ostatními.
Počet hodin8
Cena0 Kč
PoznámkaLektorkou akce je Mgr. Hana Heiserová.

Akce proběhne 11. 5. 2018 v budově Gymnázia Sokolov od 9:00 (učebna C104).
Jedná se o opakování akce z ledna 2018 - tentokrát bude obsah zaměřen hlavně na učivo základních škol.

Akce je pro pedagogy z Karlovarského kraje zdarma.