Programová nabídka DVPP

Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky je orientační a bez uvedení termínů. Ty budou doplněny postupně. Na akce bude upoutávka na webu nebo bude zaslána pozvánka na školy v Karlovarském kraji. Pro závazné přihlášení prosím klikněte na odkaz Přihláška.

NázevUčíme s chromebookem
DatumTermín bude vyhlášen.
Místo konáníGymnázium Sokolov a KVC
PopisNotebook s operačním systémem Chrome OS si stále více nachází své místo ve školách. Jednoduchost, uživatelská přívětivost a propojení se systémem Android umožňují výuku s využitím mnoha aplikací. Ty lze rozdělit do dvou základních kategorií. Jednak nativní aplikace Googlu, které mají spojitost s cloudovým prostředím Google disk. Patří sem kancelářský software G-suite, který dnes dokáže plnohodnotně nahradit běžné office programy.
Další oblastí jsou výukové aplikace, které se vážou na vlastní předměty včetně instalace z OS Android. Výraznou roli zde hraje cenová dostupnost.

Účastníci se naučí s chromebookem pracovat včetně základního nastavení, přihlášení a instalace aplikací. Seminář je zaměřen na podporu cloudových řešení, a tak se po celou dobu opírá o pojmy kooperativnost a sdílení.
Počet hodin4
Cena0 Kč
PoznámkaLektor: Mgr. Petr Chlebek
Termín: bude upřesněn
Poznámka: v učebně je omezený počet míst