Programová nabídka DVPP

Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky je orientační a bez uvedení termínů. Ty budou doplněny postupně. Na akce bude upoutávka na webu nebo bude zaslána pozvánka na školy v Karlovarském kraji. Pro závazné přihlášení prosím klikněte na odkaz Přihláška.

NázevLogické hry ve výuce - AKCE JE JIŽ NAPLNĚNA!
Datum22. 2. 2018
Místo konáníGymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum
PopisLogické hry jako pojem - seznámení s problematikou logických her. Konkretizace pojmu logické hry ve smyslu nástroje pro rozvoj logického myšlení. Jejich typizace včetně variací a konkretizace jako jsou hádanky, rébusy, hlavolamy, bludiště, algebrogramy, doplň znaménko, geometrické úlohy, jednotažky, sirky, puzzle, pyramidy, obrazce (sudoku), kódované obrázky, křížovky, osmisměrky, pohádky, pavučiny, posloupnosti, rozdělení na díly, řetízky, skládanky, mince, šifry, aj. aplikace logických her ve výuce. Odkazy na zdroje pro podporu výuky prostřednictvím logických her. Ukázky všech jednotlivých logických her včetně variant. Frontální a demonstrační výklad doplněný řízenou diskuzí.

Logické hry, jak na ně - seznámení s problematikou tvorby logických a to jak klasickou formou, tak pomocí ICT technologií zejména pak využití on-line nástrojů. Příprava na tvorbu logické hry. Účastníci si vyzkouší vytvořit sami logickou hru pod vedením lektora a pak zcela samostatně. Frontální a demonstrační výklad doplněný řízenou diskuzí ukončený praktickou činností.
Počet hodin8
Cena0 Kč
PoznámkaLektor: Ing. Alexandr Fales
Termín: 22. února 2018, od 8 hodin
Místo: učebna C205 (omezený počet míst)