Programová nabídka DVPP

Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky je orientační a bez uvedení termínů. Ty budou doplněny postupně. Na akce bude upoutávka na webu nebo bude zaslána pozvánka na školy v Karlovarském kraji. Pro závazné přihlášení prosím klikněte na odkaz Přihláška.

NázevPracujeme s YouTube - AKCE JE JIŽ PLNÁ!
Datum6. 2. 2019
Místo konáníGymnázium Sokolov a KVC
PopisSeminář je zaměřen na získání základních znalostí a dovedností při práci s videem, editací a střihem, zvukem, publikováním, správou, nastavením požadovaných parametrů, atd. Celkově je potřeba zaměřit se na využití těchto nástrojů z hlediska výuky, vtáhnout učitele do digitálního světa a umožnit mu zjednodušit domácí přípravu žáka, vytvořit podmínky pro vzájemnou komunikaci, sdílení informací a sledování akcí.
Téma je využitelné ve výuce všech předmětů s důrazem na praktickou zkušenost, přičemž budou účastníkům nabídnuty příklady využití k rozvoji klíčových kompetencí. Seminář bude veden formou prezentace, řízené diskuse a praktických ukázek. Vše bude probíhat v prostředí YouTube přímo na školení krok za krokem.
Počet hodin8
Cena0 Kč
PoznámkaLektor: Ing. Alexandr Fales
Termín: 6. února 2019 (od 8 hodin)
Poznámka: počet míst v učebně je omezen na 10

Je nezbytné, aby účastníci měli zařízen účet (vlastní nebo školní) v prostředí Google (např. Google+, Gmail, Google disk…)