Programová nabídka DVPP

Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky je orientační a bez uvedení termínů. Ty budou doplněny postupně. Na akce bude upoutávka na webu nebo bude zaslána pozvánka na školy v Karlovarském kraji. Pro závazné přihlášení prosím klikněte na odkaz Přihláška.

NázevProjektové řízení – simulace projektu (6.11.)
Datum6. 11. 2018
Místo konáníGymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum
PopisÚčastníci tréninku řeší formou hry projekt výstavby transkontinentální železnice v USA, jednoho z největších projektů své doby, a přenesou se tak do 60. let 19. století - míst a období, které každý zná z legendárních příběhů Karla Maye a velmi rychle se tak s příběhem ztotožní. Během simulace zažijete různé situace při přípravě a realizaci projektu, které se velmi blíží reálným zkušenostem.

- Zjistíte, jaké postupy při přípravě a realizaci projektu jsou efektivní a které jsou naopak kontraproduktivní
- Poznáte na vlastní kůži dynamiku vývoje projektového týmu
- Osvojíte si klíčové principy a nástroje přípravy a realizace projektu
- Uvědomíte si, že je třeba vždy přemýšlet nejenom nad tím, CO se dělá, ale také JAK se to dělá, co je efektivní a co nikoliv

Cílem tréninku je zažít maximum možných situací při přípravě a realizaci projektu a s využitím následného rozboru efektivně přenést nabyté zkušenosti do vlastní praxe. Toto zaměření umožňuje velkou míru přizpůsobení individuálním podmínkám a požadavkům.
Počet hodin8
Cena0 Kč
PoznámkaLektor: Ing. Jiří Krátký (PM Consulting)
Termín: 6.11.2018 (od 8:30 hod)

Poznámka: akce je realizována ve spolupráci s OŠMT KÚ
Karlovarského kraje, není akreditována.
Na jeden seminář se může přihlásit maximálně 14 zájemců.
Vzhledem k týmovým rolím je nezbytné, abyste absolvovali celý seminář (8 hodin). Pokud se vám to z časových důvodů nehodí, je zbytečné se přihlašovat.