Programová nabídka DVPP

Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky je orientační a bez uvedení termínů. Ty budou doplněny postupně. Na akce bude upoutávka na webu nebo bude zaslána pozvánka na školy v Karlovarském kraji. Pro závazné přihlášení prosím klikněte na odkaz Přihláška.

NázevOdborný seminář a exkurze výrobními prostory BWI Czech Republic, s.r.o.
Datum12. 12. 2018
Místo konáníBWI Czech Republic, s.r.o. K Hradišti 168/4 Cheb
PopisBWI Czech Republic s.r.o. je součástí mezinárodního uskupení BWI Group, které se specializuje na navrhování a produkci aktivních, pasivních tlumičů, brzdových systémů a podvozků pro světový dopravní trh. V Karlovarském kraji působí od roku 2015.
„Chytrá továrna“ pro luxusní značky je přehlídkou moderních systémů a sofistikovaných technologií, reprezentuje high-tech výrobu s vysokou přidanou hodnotou a naplňuje principy trendu označovaného jako Průmysl 4.0. Odborná exkurze bude zaměřena na moderní technologie výroby, mezioperační a konečnou kontrolu a měření, robotizované pracoviště, automatizovanou dopravu materiálu i polotovarů.

Odborný seminář a exkurze byla připravena ve spolupráci s CZECHINVEST Agenturou pro podporu podnikání a investic a ve spolupráci s Karlovarským krajem (projekt Implementace Krajského akčního plánu 1 v Karlovarském kraji).
Počet hodin6
Cena0 Kč
PoznámkaSeminář se bude konat v areálu společnosti BWI Czech Republic, s.r.o., K Hradišti 168/4 Cheb

Termín semináře středa 12. 12. 2018 od 9:45 do 12:30h

Autobus pro účastníky semináře bude přistaven v 8:35 v Karlových Varech a v 9:10 v Sokolově. Místa odjezdů autobusů budou upřesněna