Programová nabídka DVPP

Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky je orientační a bez uvedení termínů. Ty budou doplněny postupně. Na akce bude upoutávka na webu nebo bude zaslána pozvánka na školy v Karlovarském kraji. Pro závazné přihlášení prosím klikněte na odkaz Přihláška.

NázevODBORNÁ EXKURZE S VÝKLADEM VE SPOLEČNOSTI WITTE ACCESS TECHNOLOGY, s.r.o.- závod Ostrov
DatumTermín bude vyhlášen.
Místo konáníWITTE ACCESS TECHNOLOGY, s.r.o.- závod Ostrov, Průmyslová 1500
PopisSpolečnost WITTE Automotive v Ostrově je jediným integrovaným závodem na výrobu vnějších lakovaných klik ze skupiny a zároveň je závodem nejnovějším. Závod je navržen kompletně dle nejmodernější Lean koncepce. Kromě vlastní vstřikovny, nástrojárny a montáže je závod vybaven lakovací linkou o rozměrech 30 x 90 m, kdy veškerá její technologie je umístěna ve třech patrech.
Jedná se o plně automatický lakovací proces, který ve čtyřech hlavních krocích provádí celkem 12 robotů. Roční brutto kapacita lakovací linky je až 35 milionů vnějších dveřních klik s variabilitou až 400 barevných odstínů. Nanášení barev probíhá roboticky proti vodní stěně prostřednictvím vysokorychlostních rotačních atomizérů (zvonků) a lakovacích pistolí. Barvu lze aplikovat i elektrostaticky.

O čem to bude
Výrobní zařízení společnosti je přehlídkou pokrokových systémů a sofistikovaných technologií. Odborná exkurze bude zaměřena na výrobu integrované vnější dveřní kliky, vstřikování plastů, lakování a následnou montáž.

Odborný výklad a exkurzi výrobními prostory pro nás zajistí, vedoucí výrobního úseku.
Počet hodin3
Cena0 Kč
PoznámkaProgram semináře
11:00h -14:00h odborný výklad pro techniky, informace pro kariérové poradce, prohlídka výrobní haly.