Programová nabídka DVPP

Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky je orientační a bez uvedení termínů. Ty budou doplněny postupně. Na akce bude upoutávka na webu nebo bude zaslána pozvánka na školy v Karlovarském kraji. Pro závazné přihlášení prosím klikněte na odkaz Přihláška.

NázevWebový zápisník Tiddlywiki (e-kurz) - kurz zahájen!
DatumTermín bude vyhlášen.
Místo konáníOnline kurz
PopisS revizí RVP v informatice souvisí i obsah učiva. Tento kurz je orientován na práci s produktem, který využívá přednosti wiki přístupu v kombinaci s HTML.

Nabízíme studium e-learningového kurzu, který vás provede webovým zápisníkem TiddlyWiki. Jde o velmi zajímavý přístup k osobnímu publikování, který si získává stále větší popularitu ve světě.

Kurz má chronologický postup, kde každá následná činnost vychází z té předchozí. Studium je postaveno na plnění dílčích cílů, které na sebe navazují. Jestliže jste TiddlyWiki nikdy nepoužívali, doporučuji postupovat podle tohoto scénáře. Pro jednotlivé cíle najdete odpovědi a návody k řešení v uvedených kapitolách.

Kurz je připraven v Google učebně. Přihlášeným účastníkům bude zaslán v určeném termínu přístupový klíč. Doporučujeme všem zájemcům, aby měli připravenu i soukromou e-mailovou adresu.
Počet hodin20
Cena0 Kč
PoznámkaTermín: bude upřesněn
Doba pro absolvování kurzu: 3 týdny
Forma: samostudium
Poznámka: elearningový kurz není akreditován