Programová nabídka DVPP

Nabídka vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky je orientační a bez uvedení termínů. Ty budou doplněny postupně. Na akce bude upoutávka na webu nebo bude zaslána pozvánka na školy v Karlovarském kraji. Pro závazné přihlášení prosím klikněte na odkaz Přihláška.

NázevStudujeme v G-Suite aneb nové Google Apps
Datum13. 2. 2019
Místo konáníGymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum
PopisGoogle Apps - seznámení s jednotlivými nástroji a jejich využitím v pedagogické praxi, konkrétně s Gmail (pošta), Google Contacts (kontakty), Google Calendar (kalendář), Google Drive (disk), Google Docs (dokumenty, tabulky, prezentace), Google Forms (formuláře), Google Hangouts (komunikace). Účastníci se seznámí s jednotlivými nástroji teoreticky. Frontální a demonstrační výklad doplněný řízenou diskuzí.

Google Apps - konkrétní představení jednotlivých nástrojů včetně praktických ukázek činnosti, nastavení a možností využití v praxi, konkrétně s Gmail (pošta), Google Contacts (kontakty), Google Calendar (kalendář), Google Drive (disk), Google Docs (dokumenty, tabulky, prezentace), Google Forms (formuláře), Google Hangouts (komunikace). Účastníci si vyzkouší jednotlivé nástroje prakticky. Praktická činnost doplněná řízenou diskuzí.
Počet hodin8
Cena0 Kč
PoznámkaLektor: Ing. Alexandr Fales
Počet účastníků: max. 10 lidí
Začátek: od 8 hodin